Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

2 απαντήσεις

    ΣΥΛΛΟΓΟΣ-ΧΥΜΑ

    avatar
    ????????
    Επισκέπτης


    ΣΥΛΛΟΓΟΣ-ΧΥΜΑ Empty ΣΥΛΛΟΓΟΣ-ΧΥΜΑ

    Δημοσίευση  ???????? Τρι Ιουν 01, 2010 2:08 pm

    Καλησπέρα Riders από ότι φαίνονται τα πράγματα πάνε από το κακό στο χειρότερο η κατάσταση έγινε ποιο χύμα από ποτέ αν νομίζει κάποιος ότι αυτό το πράγμα λέγετε σύλλογος θέλω να μου το πει sorry που τα λέω έτσι αλλά έτσι έχει η κατάσταση σκέπτομαι αν συνεχίσω να είμαι σε αυτό που αποκαλούμε σύλλογο η όχι στην επόμενη συνάντηση που θα κάνουμε & αν υπάρξει συνάντηση θα σας πω αν συνεχίσω γιατί ξενέρωσα η υπομονή έχει & όρια
    avatar
    ????????
    Επισκέπτης


    ΣΥΛΛΟΓΟΣ-ΧΥΜΑ Empty Απ: ΣΥΛΛΟΓΟΣ-ΧΥΜΑ

    Δημοσίευση  ???????? Τρι Ιουν 01, 2010 5:44 pm

    υπομονη κωστα, ολοι κανουμε, περιμενουμε μεσα Ιουνιου τα δικαστηρια
    ελπιζω να λειξουν κ οι απεργειες ως τοτε!
    Προς το παρων κανα καφε κανονιζουμε και ας μην ειναι
    επισυμο, δεν τρεχει κ τιποτα..
    Smile
    fazerman
    fazerman
    President
    President


    Αριθμός μηνυμάτων : 115
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2009
    Τόπος : Κως

    ΣΥΛΛΟΓΟΣ-ΧΥΜΑ Empty Απ: ΣΥΛΛΟΓΟΣ-ΧΥΜΑ

    Δημοσίευση  fazerman Παρ Ιουν 04, 2010 10:54 pm

    Κανένας Κώστα δεν σε υποχρεώνει να κάνεις κάτι που δεν θέλεις......η πραγματικότητα είναι πώς σύλλογος από ένα άτομο δεν γίνεται, λοιπόν η ημερομηνία που περιμένω είναι η 14 Ιουνίου, αν δεν υπάρχει απεργία, δεν έχω κάτι άλλο να σου πω.
    avatar
    ????????
    Επισκέπτης


    ΣΥΛΛΟΓΟΣ-ΧΥΜΑ Empty ΣΥΛΛΟΓΟΣ-ΧΥΜΑ

    Δημοσίευση  ???????? Σαβ Ιουν 05, 2010 10:12 am

    Καλημέρα Κώστα καταρχήν δεν υπάρχει σύλλογος & αν κάποιοι δεν μπορούν να βάλουν μερικά πράγματα στην θέση τους καλύτερα να τα παρατήσουν & να ασχοληθούν με αυτό που ασχολιόντουσαν τόσες μέρες το να βρισκόμαστε μια φορά τον μήνα & άμα δεν μου λέει & πολλά η γνώμη μου είναι ότι κάποιοι πρέπει να πάνε να δουν πως είναι οι σύλλογοι να πάρουν μια γεύση & μετά να ασχοληθούν με αυτό δεν έχω κάτι άλλο να σου πω!
    fazerman
    fazerman
    President
    President


    Αριθμός μηνυμάτων : 115
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2009
    Τόπος : Κως

    ΣΥΛΛΟΓΟΣ-ΧΥΜΑ Empty Απ: ΣΥΛΛΟΓΟΣ-ΧΥΜΑ

    Δημοσίευση  fazerman Σαβ Ιουν 05, 2010 1:48 pm

    Ούτε εγώ έχω κάτι να σου πω εκτός πως αν δεν πάει το καινούριο καταστατικό στο πρωτοδικείο για να κάνουμε εκλογές δεν γίνεται κάθε φορά για να κάνουμε κάτι να το κανονίζει πάντα ένα άτομο. όπως εσύ έχεις απογοητευτεί και κρίνεις , έτσι σου λέω και εγώ πως ονειρεύομαι σύλλογο μοτοσυκλέτας και όχι καφενείο. Λοιπόν μέχρι να πάει το καινούριο καταστατικό στο πρωτοδικείο η κατάσταση είναι αυτή, έχει εκλέγει 7μελές και εσύ ξέρεις μόνο έναν. Όταν κάποια μέρα θα ξέρεις και τους 5 ή τους 7 τότε λέγε ότι θέλεις
    avatar
    ????????
    Επισκέπτης


    ΣΥΛΛΟΓΟΣ-ΧΥΜΑ Empty ΣΥΛΛΟΓΟΣ-ΧΥΜΑ

    Δημοσίευση  ???????? Σαβ Ιουν 05, 2010 4:20 pm

    Κώστα το θέμα έληξε δεν θέλω να συνεχίσω άλλο αυτήν την συζήτηση να μην φτάσουμε στα άκρα τα λέμε στις εκλογές το οποίο θέλω να πιστεύω ότι αυτοί που θα εκλεγούν θα προχωρήσουν τον σύλλογο μας μπροστά & να μην είναι όπως τώρα γιατί κάποιος μπορεί να έχει ξενερώσει δεν είμαστε & εμείς υποχρεωμένοι να μένουμε στάσιμοι τα λέμε Κωστή
    fazerman
    fazerman
    President
    President


    Αριθμός μηνυμάτων : 115
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2009
    Τόπος : Κως

    ΣΥΛΛΟΓΟΣ-ΧΥΜΑ Empty Απ: ΣΥΛΛΟΓΟΣ-ΧΥΜΑ

    Δημοσίευση  fazerman Σαβ Ιουν 05, 2010 6:28 pm

    γιατί δεν λες ποιος έχει ξενερώσει να μάθουμε και εμείς;
    cbr 1000rr giannhs
    cbr 1000rr giannhs


    Αριθμός μηνυμάτων : 6
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/01/2010
    Ηλικία : 43
    Τόπος : volos

    ΣΥΛΛΟΓΟΣ-ΧΥΜΑ Empty Απ: ΣΥΛΛΟΓΟΣ-ΧΥΜΑ

    Δημοσίευση  cbr 1000rr giannhs Τρι Ιουν 08, 2010 9:55 pm

    paidia as min xalame to klima exete dikio oli kai einai krima na xalasoume kati pou pame na ftiaksoume.ola exoun tis diskolies tous.
    as kanoume lipon ipomoni na ginoun i ekloges kai ola 8a pane kala.as eno8oume kai na kratisoume to silogo esto liga atoma me 8elisi gia kati kalo.
    ego pantos 8a eimai dipla sto silogo kai 8a stirizo ka8e kinisi me opoio tropo mporo...
    kali sinexia lipon kai kalo kouragio...
    avatar
    ????????
    Επισκέπτης


    ΣΥΛΛΟΓΟΣ-ΧΥΜΑ Empty Απ: ΣΥΛΛΟΓΟΣ-ΧΥΜΑ

    Δημοσίευση  ???????? Πεμ Ιουν 10, 2010 9:25 am

    cbr 1000rr giannhs έγραψε:paidia as min xalame to klima exete dikio oli kai einai krima na xalasoume kati pou pame na ftiaksoume.ola exoun tis diskolies tous.
    as kanoume lipon ipomoni na ginoun i ekloges kai ola 8a pane kala.as eno8oume kai na kratisoume to silogo esto liga atoma me 8elisi gia kati kalo.
    ego pantos 8a eimai dipla sto silogo kai 8a stirizo ka8e kinisi me opoio tropo mporo...
    kali sinexia lipon kai kalo kouragio...

    +1 Smile

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ Απρ 26, 2024 6:32 pm