Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

    Αποχώρηση από τον (σύλλογο)

    avatar
    ????????
    Επισκέπτης


    Αποχώρηση από τον (σύλλογο)   Empty Αποχώρηση από τον (σύλλογο)

    Δημοσίευση  ???????? Παρ Οκτ 22, 2010 1:10 pm

    Καλή σας μέρα riders πήρα την απόφαση να αποχωρήσω από τον (σύλλογο) σας εύχομαι καλή επιτυχία αν κάνετε τελικά κάτι το μόνο που θέλω να σας πω είναι αν κάτι ξεκίνησε στραβά θα συνεχίσει στραβά βαδίζετε λάθος δεν θέλω να πω κάτι άλλο αντίο Cool
    avatar
    ????????
    Επισκέπτης


    Αποχώρηση από τον (σύλλογο)   Empty Απ: Αποχώρηση από τον (σύλλογο)

    Δημοσίευση  ???????? Παρ Οκτ 22, 2010 2:19 pm

    Όλα τα κεφάλαια στην ζωή φτάνουν κάποτε στο τέλος τους. Έτσι και αυτό το κεφάλαιο που λέγεται ΣΥΜΟΚΩ έφτασε για μένα στο Τέλος του.

    Στην αρχή νόμιζα ότι θα γίνει κάτι καλό που θα εκπροσωπήσει το σκεπτικό και την ψυχή στο νησί το τι εστί Μηχανόβιος. Δυστυχώς όμως αυτό ήταν μια ψευδέστιση. Υπάρχουν διαφορετικά σκεπτικά στον „σύλλογο“ που δεν συμβαδίζουν με τα δικά μου όποτε και παίρνω την απόφαση αυτή.

    Εύχομαι σε όλους να είστε καλά και πολλά χιλιόμετρα. Για όσους παραμείνουν στον „Σύλλογο“, σας εύχομαι καλή συνέχεα.

    Υ.Γ έπονται και άλλες Αποχωρίσεις από των „Σύλλογο“.
    cbr 1000rr giannhs
    cbr 1000rr giannhs


    Αριθμός μηνυμάτων : 6
    Ημερομηνία εγγραφής : 26/01/2010
    Ηλικία : 43
    Τόπος : volos

    Αποχώρηση από τον (σύλλογο)   Empty gia osous agapane tin motosikleta

    Δημοσίευση  cbr 1000rr giannhs Σαβ Οκτ 30, 2010 10:53 am

    kalispera paides kai apo mena
    katalabeno tin antasi pou exete giati perimenate pola apo ena silogo me meli pou exoune 8elisi
    alla oti kanoume pote den to brikame eukolo stin zoh mas ksekiname apo to 0 kai exoume pola mprostamas na antimetopisoume mexri to 100% giayto ego den 8a sas po na minete me to zori alla na polemisete mexri telos.
    ego exo ma8i pote na min afino to spa8i mou mexri na me afisi ayto.
    giayto lipon as eno8oume osi eimaste pou agapame oxi mono to silogo alla kai tis nootropia ton motosikletiston kai na xtisoume moni mas ena kalo melon gia mas pou odigoume motosikleta.
    ego prosopika akomi kai an figete oloi 8a kratiso to silogo mexri na figo apo to nisi
    esto kai monos mou.\
    8a eimai proedros,tamias,gramateas kai melos.
    an 8elei kapoios na ta poume as me pari kai thl.
    6979370479
    avatar
    ????????
    Επισκέπτης


    Αποχώρηση από τον (σύλλογο)   Empty Αποχώρηση απο τον συλλογο

    Δημοσίευση  ???????? Τρι Νοε 23, 2010 10:31 pm

    Επειδη οπως προειπε ο clean team και συμφωνω απολυτα πως οτι ξεκιναει στραβα οδευει και στραβα ετσι και γω μετα απο πολυ σκεψη αποφασισα να σας αποχωρηστω.Ευχομαι στα παραμενων μελοι καλα και ασφαλη χιλιομετρα.
    avatar
    ????????
    Επισκέπτης


    Αποχώρηση από τον (σύλλογο)   Empty Απ: Αποχώρηση από τον (σύλλογο)

    Δημοσίευση  ???????? Πεμ Νοε 25, 2010 12:01 am

    Μια απο τα ιδια και απο εμένα παίδες,
    καλα χιλιομετρα και καλη τύχη,
    τα πολλά λόγια είναι φτώχεια.

    φιλουμπες και Καλά Χριστούγεννα santa

    Αποχώρηση από τον (σύλλογο)   4103DamwzkL._SS500_
    avatar
    ????????
    Επισκέπτης


    Αποχώρηση από τον (σύλλογο)   Empty Απ: Αποχώρηση από τον (σύλλογο)

    Δημοσίευση  ???????? Πεμ Δεκ 02, 2010 12:37 am

    kai ego mia apo ta idia apofasisa na apoxoriso apo to symoko. kala na pernate kai kala xiliometra... Wink
    avatar
    ????????
    Επισκέπτης


    Αποχώρηση από τον (σύλλογο)   Empty Απ: Αποχώρηση από τον (σύλλογο)

    Δημοσίευση  ???????? Πεμ Δεκ 02, 2010 12:44 am

    ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟ ΠΑΙΔΙΑ ΘΑ ΑΠΟΧΩΡΙΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΓΙΑΤΙ ΤΕΛΙΚΑ ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΚΑΛΑ ΜΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ Η ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ...
    ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΜΕΝΟΥΝ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΟΥΝ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΚΑΤΙ ΚΑΛΟ...


      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Πεμ Μαρ 28, 2024 10:52 pm