Biker´s Greetings!!

Μοιραστείτε

????????
    Επισκέπτης

Biker´s Greetings!!

Δημοσίευση  ???????? Την / Το Δευ Φεβ 01, 2010 7:15 pm

Ore Palikaria...exw mia aporia... Simera piga mia boltoula kai den tha petixa 5 mixanoboious? Ton aplo xairetizmo den ton gnwrizoun? (Anabozbinoume Megala Fota , Xairetismos me to Xeri) ... Kai tous 5 pou xairetiza mono kala kala blepane kai tipota....

Elpizw edw stin Treloparea mas na kseroume toulaxiston ta stoixiodi tou Mixanobiou! Smile

????????
    Επισκέπτης

Απ: Biker´s Greetings!!

Δημοσίευση  ???????? Την / Το Δευ Φεβ 01, 2010 8:18 pm

αλλη φορα κανε κολοδαχτυλο, μενουν μαλακες και απορουν "μα γιατι???" χαχαχαχαχα
    fazerman
    President
    President

Αριθμός μηνυμάτων : 115
    Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2009
    Τόπος : Κως

Δημοσίευση  fazerman Την / Το Δευ Φεβ 01, 2010 11:53 pm

Γεια σου ρε φίλε Μάρκο γερμανέ......έχεις δίκιο είναι κάτι πολύ ωραίο, το θυμάμαι πολύ καλά στην Γερμανία, κάτι θα κάνουμε

????????
    Επισκέπτης

Δημοσίευση  ???????? Την / Το Τρι Φεβ 02, 2010 3:06 am

@ Mark .. mallon ayto tha kanw tin epomeni fora mpas kai ksypnisoun Wink
    @ Kwsta. Em ti na kanoume re aderfe, stin Germania mathame na odigame Bike Wink kai ekei syllabame tin Notropia tou Mixanoboiou.Pisteyw pws o Xairetizmos metaksi mas einai kati polli wraio kai mas kanei na ksexorizoume! Smile
    Stam101

Αριθμός μηνυμάτων : 54
    Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2009
    Τόπος : Κως

Δημοσίευση  Stam101 Την / Το Δευ Φεβ 08, 2010 8:46 pm

Κι εμένα στην αρχή μου κακοφαινόταν που εδώ στην Κω οι περισσότεροι όχι μόνο δεν χαιρετούν αλλά δεν απαντούν και στον χαιρετισμό!
    Αλλά το έλυσα... Πάω συνέχεια τάπα, οπότε μέχρι να κάνω σινιάλο έχω φύγει!!! ΧΑΧΑΧΑ!
    Η αλήθεια είναι ότι αρκετοί ''μηχανόβιοι'' στο νησί μας είναι ΜΟΝΑΔΙΚΟΙ, ΥΠΕΡΟΧΟΙ, ΤΑΧΥΤΑΤΟΙ και ΕΠΙΔΕΞΙΟΤΑΤΟΙ ιππείς καλάμων! (καλάμια και παλούκια...δλδ αλλά τεσπα!)

Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ Δεκ 14, 2018 11:36 am