Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

    ΓΕΙΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ..

    avatar
    ????????
    Επισκέπτης


    ΓΕΙΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.. Empty ΓΕΙΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ..

    Δημοσίευση  ???????? Κυρ Μαρ 21, 2010 5:18 pm

    Χαιρετω την παρεα.

    Ειμαι ο Κωστας από Καλυμνο κ ειμαι χαρουμενος που υπαρχει μια τετοια Λεσχη κοντα μας (Σας ειδα σημερα που ηρθατε στο νησί μας) βασικα δεν ηξερα ότι υπυρχε Λεσχη μοτο στην Κω μεχρι που σας ειδα σημερα να κανετε βολτα, Ρωτησα ένα φιλαρακι κ μου ειπε ότι η Λεσχη εχει εδρα την Κω κ ειπα να ριξω μια ματια στο νετ.

    Βρήκα το φορουμ σας κ ειπα να πω κ εγω ένα γεια.


    Σας ευχομαι καλα κ ασφαλη χιλιομετρα!
    avatar
    ????????
    Επισκέπτης


    ΓΕΙΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.. Empty Απ: ΓΕΙΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ..

    Δημοσίευση  ???????? Κυρ Μαρ 21, 2010 5:55 pm

    Φίλε Κώστα καλώς ήρθες στο Forum μας. :welcome:

    Καλά έκανες και έριξες μια μάτια εμείς η μοτοσικλετιστές είμαστε μια μεγάλη οικογένεια άλλωστε.

    Χαρήκαμε πολλοί σήμερα την εκδρομή μας με τα ωραία τοπία του νησιού σου, τους δρόμους και ειδικά τους ανθρώπους που μας δέχτηκαν παντού με αγάπη και φιλοξενία.
    Να σε βλέπουμε συχνά τώρα στο Forum και όποτε σε φέρει ο δρόμος σου από την Κώ ρίξε ένα σήμα.

    :crazyfrog:

    Keep Riding!
    avatar
    ????????
    Επισκέπτης


    ΓΕΙΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.. Empty Απ: ΓΕΙΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ..

    Δημοσίευση  ???????? Κυρ Μαρ 21, 2010 10:54 pm

    R-aKias έγραψε:Χαιρετω την παρεα.

    Ειμαι ο Κωστας από Καλυμνο κ ειμαι χαρουμενος που υπαρχει μια τετοια Λεσχη κοντα μας (Σας ειδα σημερα που ηρθατε στο νησί μας) βασικα δεν ηξερα ότι υπυρχε Λεσχη μοτο στην Κω μεχρι που σας ειδα σημερα να κανετε βολτα, Ρωτησα ένα φιλαρακι κ μου ειπε ότι η Λεσχη εχει εδρα την Κω κ ειπα να ριξω μια ματια στο νετ.

    Βρήκα το φορουμ σας κ ειπα να πω κ εγω ένα γεια.


    Σας ευχομαι καλα κ ασφαλη χιλιομετρα!

    Βασικα ερχομαι στην Κω καθε εβδομαδα για δουλεια οχι ομως με την μηχανη αλλα με αμαξι κ φευγω το απογευμα..Αν ειναι κ εχετε καποιο στεκι για καφε κ ξερω που ειναι Very Happy να περασω να πω ενα γεια..

    Εχω δυο μηχανες τις οποιες σας παραθετω Smile

    Ελπιζω να τα πουμε συντομα.

    ΓΕΙΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.. Gsxr750
    ΓΕΙΑ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ.. Gs500f

      Η τρέχουσα ημερομηνία/ώρα είναι Παρ Απρ 19, 2024 10:00 am